E-Posta Pazarlaması için Ücretsiz Servisler

E-posta pazarlaması çalışmalarını sürdürürken cebinizden para çıkmadan bu çalışmayı yürütmenin yollarınımı arıyorsunuz? Bu listedeki ücretsiz e-posta pazarlaması hizmetleri, tek bir kuruş harcamadan ayda binlerce e-posta göndermenizi sağlar.

Tabi ücretsiz olarak sunulan hiç bir hizmet sınırsız değildir. Bu sebepten hangi hizmetin ne artısı ne eksisi olduğunu sizlere yazmaya çalışacağım.

6 En İyi Ücretsiz E-posta Pazarlama Hizmeti

 1. MailChimp
 2. MailerLite
 3. SENDER
 4. Campayn
 5. SendinBlue
 6. SendPulse

1. MailChimp

Ayda 2000 kişiye ücretsiz 12000 e-posta

MailChimp Ücretsiz E-posta Pazarlaması

MailChimp, müşterilerinize ulaşma ve işinizi büyütme hususunda işinizi kolaylaştıran, dünyanın en büyük pazarlama otomasyon şirketidir.

 • Daha iyi e-posta gönderin.
 • Pazarlamanızı otomatikleştirin. – (Önceden oluşturulmuş pazarlama otomasyonu, stratejiye odaklanmak için alan oluşturur.)
 • Verilerinizi çalıştırın. – (Önde gelen e-ticaret platformları ile tam uyumlu çalışır.)

2. MailerLite

Aylık ücretsiz 1000 kişiye sınırsız e-posta

MailerLite Ücretsiz E-posta Pazarlaması

MailerLite’ı öne çıkaran özellikleri, sadeliği, mükemmel müşteri desteği ve e-posta tasarımlarına odaklanan güzel bir e-posta pazarlama servisi olmasıdır. MailerLite’nin kullanıcı dostu yazılımı, e-posta kampanyalarınızı hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve paylaşmanıza, raporlarını izlemenize, aboneleri ve abonelikten çıkmaları yönetmenize, özel pop-up’lar ve açılış sayfaları tasarlamanıza ve daha pek çok şey yapmanıza olanak tanır.

 • E-posta Otomasyonu – (Daha az iş yaparak daha iyi sonuçlar alın)
 • Açılış Sayfaları – (Oluşturması kolay, duyarlı açılış sayfaları ile çevrimiçi pazarlama kampanyaları oluşturun ve abonelerinizi müşterilere dönüştürün.)
 • Pop-up’lar (Web sitesi ziyaretçilerinizi abonelere dönüştürmenin en etkili yoludur.)

3. SENDER

Ayda 15.000 kişiye kadar ücretsiz 15000 e-posta

Sender Ücretsiz E-posta Pazarlaması

Kullanımı kolay, güçlü ve uygun fiyatlı e-posta pazarlama uygulaması. SENDER, kişi listelerinizi yönetmenize, sürükle/bırak yöntemi kullanarak kampanyalarınızı oluşturmanıza ve sonuçları analiz etmenize olanak tanır.

 • Kitlenizi büyütün. – (SENDER, sağlıklı ve aktif bir abone listesi oluşturmanıza yardımcı olacak birçok özellik içerir.)
 • Bir kalp atışında çarpıcı bültenler oluşturun. – (Kolay anlaşılır sürükle/bırak editörü, HTML bilginiz yoksa bile bülten içeriği eklemenizi ve düzenlemenizi sağlar.)
 • E-posta kampanyası sonuçlarınızı analiz edin. – (SENDER, e-posta kampanyalarınızı doğru bir şekilde ölçmenizi ve geliştirmenizi sağlayan özellikleri sunar)

4. Campayn

Ayda 500 kişiye kadar ücretsiz 12500 e-posta

Campayn Ücretsiz E-posta Pazarlaması

Campayn, e-posta bültenleri ve pazarlama e-postaları oluşturmanıza, paylaşmanıza ve izlemenize olanak tanır.Liste bölümleme, kişi düzeyinde raporlama ve YG izleme gibi sağlam özellikler içerir. Tüm e-postalarınız yanıt veriyor ve mobil cihazlarda harika görünüyor.

5. SendinBlue

Günlük ücretsiz 300 e-posta

SendinBlue Ücretsiz E-posta Pazarlaması

Dünya çapında 50.000’den fazla müşteri SendinBlue’yu tercih ediyor çünkü rekabetçi fiyatlandırma, aktif müşteri desteği ve e-posta pazarlama, SMS pazarlama ve e-posta ve SMS ile işlem mesajları gönderme için hepsi bir arada çözüm sunuyoruz.

6. SendPulse

Ayda 2000 kişiye ücretsiz 15000 e-posta

SendPulse Ücretsiz E-posta Pazarlaması

SendPulse, müşterilerle çoklu iletişim kanalları sunan bir platformdur: e-posta, web push bildirimleri, SMS ve Viber. Farklı mesaj türlerini ayrı ayrı gönderebilir veya otomatik yanıtlayıcılara birleştirebilirsiniz.

Nihayetinde..

Nihayetinde önerilere sunulan servisler bir bülten aboneliği servisi değildir. Bloglarınızda yazdığınız yazılardan okurlarınızı haberdar etmek istiyorsanız bir bülten aboneliği servislerine bakın derim. Ayrıyeten web sitenize e-posta aboneliği yerleştirin başlıklı yazıma da göz atabilirsiniz.

Reply